+48 91 577 03 21

2018-08-30

Gdzie nas szukać?


Gdzie nas szukać?

W dobie internetu i mediów społecznościowych mamy wiele możliwości kontaktu z klientem czy przedstawienia swojej oferty szerszej publiczności. Również nasza firma korzysta z dobrodziejstwa internetu i zaprasza Państwa do kontaktu z nami poprzez następujące kanały:

Cieszymy się, że możemy w szybki i prosty sposób uzyskać kontakt z naszymi stałymi jak i nowymi klientami naszej firmy. Media społczecznościowe to najbardziej nośny kanał przekazywania informacji, dlatego staramy się odpowiadać na każde Państwa zapytania, dziękować za polubienia i udostępnienia. Wiemy jak ważne jest działanie mediów społecznościowych również w świecie biznesu, dlatego czynnie chcemy w nim uczestniczyć.

Zachęcamy Państwa do czynnego udziału w mediach społecznościowych naszego profilu i odwiedzania go z myślą o smakołykach jakie możemy Państwu zaproponować.

Dodatkowo na naszej stonie internetowej podaliśmy pełne dane naszej firmy wraz z numerami telefonów i adresem email. Zapraszamy do składania zamówień wedle życzenia, a my na każde z nich odpowiemy.

Bądźmy w stałym kontakcie!

«powrót