+48 91 577 03 21

2018-07-31

Gofry czy lody?


Gofry czy lody?

Lato to czas rozkoszy dla naszego podniebienia. Dlaczego? Dlatego, że latem najchętniej sięgamy po nasze ulubione słodycze - gofry i lody. Te słodkości najczęściej jemy na plaży nad morzem. Polskie morze słynie z wspaniałych gofrów i świetnych lodów. Czasami trudno skusić się na jedno i wybieramy obie opcje. Prawda, że kuszące?

Nasza firma poleca wszystkim punktom zajmującym się sprzedażą gofrów i lodów nasze produkty. Gofry biszkoptowe produkowane są z najwyższej jakości naturalnych składników, z których zawsze wychodzi kruchy i wyśmienity gofr. Podanie gofrów z dodatkami jak bita śmietana, owoce, posypka, cukier puder, to raj dla smakoszy. Natomiast lody to inny świat, świat pełen naturalnych smaków, kremowej konsystensji i niecodziennych doznań kosztowania.

Nasza firma zachęca do odwiedzenia naszej galerii, w której pokazujemy kompozycje deserowe z naszych produktów. Uprzedzamy o kuszącej chęci skosztowania...

Jeśli mają Państwo ochotę sprzedawać takie smakołyki, to zapraszamy do realizacji zamówień na gofry biszkoptowe, lody Alaska, posypki, polewy zastygającej i napojów mrożonych Shake.

Więcej informacji o naszych produktach i zamówieniu udzielimy pod numerem telefonu +48 91 577 03 21 oraz osobiście w naszej siedzibie w Stargardzie, ul. Gdyńska 28 B.

Życzymy smacznych biznesów!

«powrót