+48 91 577 03 21

2018-07-19

Czy lody są zdrowe?


Czy lody są zdrowe?

W tak upalne dni myślimy tylko o zimnych napojach i lodach. Nie tylko dzieci myślą o zjedzeniu lodów, dorośli również. A czy jedzenie lodów jest zdrowe i nie tuczy? Okazuje się, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Wyliczono, iż dwie gałki loda zawierają jedynie ok. 150 kcal, czyli są mnie kaloryczne niż przysłowiowa drożdżówka. Kaloryczności nabierają w towarzystwie dodatków jak posypka, polewa czy bita śmietana. A jakie mają walory zdrowotne? Przede wszystkim poprawiają nastrój, polepszają pamięć i koncentrację poprzez zawartość cukru i witamin. Natomiast zdaniem lekarzy laryngologów są dobrym lekarstwem po wycięciu migdałków, zmniejszając ból i obrzęki. Dla ciekawostki, w krajach skandynawskich lekarze przeziębienia gardła leczą właśnie lodami.

Nasza firma zaleca jedzenie lodów produkowanych z najwyższej jakości naturalnych składników. Nasze lody są zdrowe, ponieważ produkowane są mleka. Mleko bogate jest w białko, które wzmacnia serce i kości. Naturalny smak mleka można wyczuć na każdym etapie jedzenia lodów. Jedni kochają lody o twardszej konsystencji, a inni wolą miękkie lody. Polecamy wszystkie gatunki lodów.

Zapraszamy do zakupu naszego koncentratu lodów w proszku jak i polewy zastygającej oraz posypki strzelającej. Nasza produkcja lodów odbywa się przy zachowaniu wymogów sanitarnych krajowych i unijnych (system HACCP). Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce - jakość.

Zamówienia prosimy kierować za pośrednictwem naszej strony lub składać osobiście w naszym biurze w Stargardzie, ul. Gdyńska 28 B, tel. +48 91 577 03 21.

Zdrowe lody czekają na Państwa.

«powrót