+48 91 577 03 21

2024-04-28

Kto nie jadł jeszcze lodów? Majówka tuż tuż


Kto nie jadł jeszcze lodów? Majówka tuż tuż

Wiosna, słoneczko, spacery i lody. Tak przedstawia się polska majówka. Pogoda ma dopisać na tegoroczną przerwę majową, dlatego apelujemy do naszych odbiorców do zaopatrzenia się w koncentraty lodów w proszku Alaska. To okazja do sprzedaży także najnowszego naszego smaku lodów pistacjowych.

Lody pistacjowe są wyjątkowe z uwagi na smak orzechów pistacjowych. Smak pistacji w świecie cukiernictwa znany jest i bardzo chętnie wykorzystywany w ciastach, deserach czy właśnie lodach. Nasza firma, jako producent koncentratów lodów w proszku, poleca Państwu bogatą ofertę smakową, w tym smak pistacji w lodach Alaska 3 (lody soft) i 5 (lody świderki). Oczywiście polecamy także inne smaki takie jak:

Wyżej wymienione smaki to najnowsze nasze wyroby. Pełna oferta smakowa wymieniona jest w zakładce produkty czy oferta. Polecamy także:

Zachęcamy lodziarnie i punkty gastronomiczne z całego kraju do realizacji zamówień na wysokiej jakości koncentraty lodów w proszku Alaska. Towar wysyłamy spedycją, więc na majówkę zdążą Państwo spełnić oczekiwania swoich klientów. Zamówienia prosimy przesyłać na adres email: biuro@dylex.com.pl

Mamy nadzieję, że nasze lody Alaska umilą Państwu te majowe dni odpoczynku.

Smacznego.

«powrót