+48 91 577 03 21

2018-04-19

Podaruj dzieciom radość!


Podaruj dzieciom radość!

Dzieci to najwięksi miłośnicy lodów z polewą oraz posypką. Nawet dorośli kuszą się o kupno loda z ulubioną polewą.

Nasz zakład zachęca punkty sprzedające lody do zakupu posypki strzelającej w 0,50 kg woreczkach lub w funkcjonalnym pojemniku-opakowaniu - 0,25 kg. Nasza posypka strzela w momencie zetknięcia się z wilgotnym lodem. Wtedy też usłyszymy charakterystyczny efekt "strzelania" za którym przepadają dzieciaki. Pamiętajmy, iż posypka jest produktem silnie higroskopijnym i aby nie doprowadzić do jej zbrylenia, wymagane jest przechowywanie produktu w szczelnym pojemniku.

Do kompletu oferujemy Państwu polewy zastygające Alaska o szerokiej gamie smakowej, a nowością jest smak orzechowo-kakaowy (orzeszki arachidowe). Polecamy polewy pakowane w 1 kg. wiaderka plastikowe, a następnie pakowane w kartoniki 5, 10 lub 20 kg. Na naszej stronie uzyskają Państwo informację jak postępować w przypadku użycia polewy.

Radość i uśmiech dziecka to najlepsza satysfakcja dla sprzedawcy. Jako producent proszków do lodów Alaska zachęcamy do sprawiania radości zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Więcej o naszych produktach i ścisłej współpracy poinformujemy w naszej siedzibie w Stargardzie, ul. Gdyńska 28 B oraz pod numerem telefonu +48 602 392 470.

Polecamy.

«powrót