+48 91 577 03 21

2022-01-11

Dziękujemy za 30 lat współpracy


Dziękujemy za 30 lat współpracy

Niezmiernie nam miło Państwa poinformować, iż mija 30 lat od rozpoczęcia rodzinnej działalności w produkcji koncentratu proszku lodowego. Założyciel firmy - Pan Zbigniew Ledwa swoją ciężką pracą, zaangażowaniem i inwencją własną stworzył liczące się na rynku polskim koncentraty lodowe, które na przestrzeni 30 lat nieznacznie zmienione sprzedają się do chwili obecnej. Oferta naszego zakładu rozszerzała się z myślą o potrzebach smakowych naszych Klientów, dlatego tak bogata gama smakowa naszych produktów jest ciekawa, nietuzinkowa i pyszna.

Założyciel Firmy jako prekursor na naszym rynku opracował kremowe lody luksusowe oraz lody świderki o nowatorskim smaku karmelka. Lody te, pod nazwą ALASKA, od wielu lat cieszą się niezmienną popularnością wśród smakoszy lodów. Nasze lody można skosztować zarówno nad morzem, w górach, jak i w miejscowej lodziarni.

Firma DYLEX, jeden z największych producentów proszku lodowego – z okazji swojego Jubileuszu 30-lecia pragnie podziękować swoim Klientom oraz Partnerom Handlowym za dotychczasową współpracę i życzy dalszych owocnych sukcesów.

Zarząd i Pracownicy DYLEX P.P.H Sp. Jawna

«powrót