+48 91 577 03 21

2018-02-20

Koncentraty do lodów w proszku


Koncentraty do lodów w proszku

Nasza firma Dylex, jako producent koncentratów do lodów w proszku, zachęca wszystkie punkty zajmujące się sprzedażą lodów do skorzystania z naszej bogatej oferty. Polecamy Państwu koncentraty lodów ALASKA, z których można stworzyć wspaniałe lody typu: Świderki, Luksusowe, Standard i Napój Shake.

Nasze koncentraty produkowane są z mleka pełnego w proszku najwyższej jakości dostępnego na naszym, polskim rynku. Czym charakteryzują się lody Alaska z naszego koncentratu? Przede wszystkim mają naturalny smak mleka o kremowej, gładkiej strukturze.

Oferujemy Państwu koncentraty w proszku do produkcji lodów:

Koncentraty do lodów Alaska pakowane są w 24 lub 25 kg worki zbiorcze w których są 2 lub 5 kg woreczki jednostkowe. Lody ALASKA 1, 3 i 5 pakowane są w woreczki 2 kg, które rozprowadza się w 4 l wody. Opakowania pokazujemy także na naszej stronie w zakładce galeria - zdjęcia naszego zakładu.

Więcej informacji o naszych koncentratach do produkcji lodów ALASKA udzielimy osobiście w naszym biurze w Stargardzie, ul. Gdyńska 28 B oraz pod numerem telefonu tel. +48 91 577 03 21.

Polecamy.

«powrót