+48 91 577 03 21

2021-11-14

Gofry poprawią nam jesienny nastrój


Gofry poprawią nam jesienny nastrój

Gofry biszkoptowe to najlepszy sposób na poprawę nastroju w jesienne wieczory. Oczywiście podane z bitą śmietaną i mnóstwem owoców będą kaloryczne, ale jeden złocisty gofrowy smakołyk nie zaszkodzi. Gofry biszkoptowe można jeść o każdej porze roku, niezmiennie od pogody, miejsca i nastroju. Ale właśnie jesienne popołudnia, kiedy już o 16.00 robi się ciemno, mogą być najlepszym sposobem na poprawę naszego samopoczucia.

Koncentrat proszku gofrowego naszej produkcji to kwintesencja naturalnych składników i perfekcyjnej kruchości. Właśnie dzięki naturalnym doborze składników otrzymujemy aromatycznego, złocistego i smakowitego gofra biszkoptowego. Nasze biszkopty są bardzo łatwe w przygotowaniu, gdyż do sporządzenia ciasta należy przygotować 4 litry wody, 1200 ml oleju roślinnego i 5 kg koncentratu proszku gofrowego. W rezultacie otrzymają Państwo złocistego, kruchego i kształtnego gofra biszkoptowego o naturalnym smaku. Podawane są najczęściej z cukrem pudrem, bitą śmietaną (naturalną), owocami czy dżemem. Propozycji podania jest wiele i wszystkie bardzo smaczne.

Zapraszamy lodziarnie i punkty gastronomiczne do zaopatrzenia się w naturalny koncentrat proszku gofrowego, który jest polskiej produkcji i oparty na bazie naturalnych składników. Zachęcamy do całorocznej współpracy z naszą Wytwórnią w Stargardzie, ul. Gdyńska 28 B. Zamówienia prosimy kierować na adres email: biuro@dylex.com.pl

Życzymy smacznego.

«powrót