+48 91 577 03 21

2021-09-22

Lody gałkowe godne zjedzenia


Lody gałkowe godne zjedzenia

Lody gałkowe kochają jeść wszyscy, bez względu na wiek i upodobania smakowe. Nasza firma, jako producent koncentratów lodów w proszku, w swojej ofercie posiada gotową, mleczną mieszkankę do produkcji lodów gałkowych w kuwetach. Nasza baza do lodów mlecznych w kuwetach produkowana jest na naturalnych składnikach, które nadają naszym lodom naturalny smak i kremową strukturę. Dzięki temu również idealnie nadaje się do pasteryzacji, co jest bardzo ważne w przypadku sprzedaży w punktach gastronomicznych.

Nasza baza do lodów mlecznych w kuwetach to idealny produkt do sprzedaży lodów wypiętrzonych w kuwetach w galeriach handlowych. Nikt z nas nie może przejść obojętnie w galerii handlowej obok stoiska z lodami. Lody te zachęcają nie tylko kolorami, ale także przeróżnym wyborem smaków. Możemy kupić lody o smaku śmietankowym, czekoladowym, malinowym, wiśniowym, waniliowym, gumy balonowej itp. Oczywiście wybór pozostawiamy Państwu.

Zachęcamy punkty gastronomiczne do całorocznej współpracy z naszą Wytwórnią w Stargardzie, ul. Gdyńska 28 B. Nasz dział marketingu pod numerem telefonu +48 91 577 03 21 udzieli niezbędnych informacji o wszystkich naszych produktach oraz realizacji zamówień. Zamówiony towar wysyłamy spedycją, co przekłada się na szybki i bezpieczny transport.

Zapraszamy do nas. Warto zaufać wieloletniej tradycji.

Czekamy na Państwa i życzymy smacznego.

«powrót