+48 91 577 03 21

2021-04-12

Śmietankowy smak lodów Alaska


Śmietankowy smak lodów Alaska

Lody o smaku śmietankowym to najukochańsze lody zarówno dzieci jak i dorosłych. Nasza Wytwórnia lody śmietankowe produkuje z mleka pełnego w proszku, najwyższej jakości mleka dostępnego na rynku krajowym. Dzięki wysokiej jakości mleka i śmietany otrzymujemy wyjątkowo delikatną i aksamitnie kremową konsystencję masy lodowej. W naszej ofercie koncentratów lodów w proszku Alaska smak śmietankowy jest podstawowym smakiem jaki króluje w gamie smakowej. Nasz smak to więcej niż biały kolor masy lodowej, to zaproszenie do niebiańskiej rozkoszy, która sprawi, że znajdą się Państwo w innym wymiarze smakowym.

Oto lista naszych produktów o smaku śmietankowym:

Nasze koncentraty lodów w proszku Alaska to bardzo dobry sposób na powiększenie swojej oferty wszystkich punktów gastronomicznych serwujących desery lodowe i gofry biszkoptowe. Bowiem nasze wszystkie produkty to naturalne wyroby o aksamitnej strukturze masy lodowej, a właśnie lody o smaku śmietankowym należą do najpopularniejszych smakołyków. Dlatego zachęcamy do stałej i całorocznej współpracy z naszą fabryką w Stargardzie, ul. Gdyńska 28 B.

Zapraszamy do przejrzenia pełnej naszej oferty produktowej w zakładce - produkty. Polecamy także inne smaki lodów Alaska, które również cieszą się dużym powodzeniem wśród miłośników słodkości. Wszystkie nasze produkty dostępne są również w naszym katalogu produktów. Więcej na Państwa pytania odpowiemy pod numerem telefonu +48 91 577 03 21 oraz pod adresem email: biuro@dylex.com.pl

Śmietankowa pokusa czeka.

Smacznego!

«powrót