+48 91 577 03 21

2021-03-16

Gęsty i orzeźwiający napój Shake


Gęsty i orzeźwiający napój Shake

Napój mrożony SHAKE to nasz jedyny produkt do spożycia w postaci napoju. Tym bardziej cieszymy się, że jego produkcja cieszy się powodzeniem zarówno naszych kontrahentów, jak i ich odbiorców. Nasz mrożony napój to gotowa mieszanka o smaku śmietankowo-waniliowym przeznaczona do produkcji napoju lodowego. Z mieszkanki otrzymujemy gęste, kremowe i aksamitne cudo do picia przez słomkę lub bez. Najważniejszą zaletą naszego napoju jest na wpół zmrożona konsystencja, która pozwala na dużą wydajność mieszanki.

Napój mrożony SHAKE produkujemy z najwyższej jakości naturalnych składników, które sprawiają, że napój ma naturalny smak, aksamitną konsystencję i kremową strukturę. Ponadto jest bardzo szybka w przygotowaniu, gdyż na 1 kg proszku potrzebujemy 3 litry wody zdatnej do spożycia. Pakowany jest w 3 kg opakowania jednostkowe.

Napój ten można podawać z sokiem smakowym lub z owocami. Najczęściej kupowany jest w punktach gastronomicznych, w galeriach handlowych oraz lodziarniach. Idealnie zaspokoi każde pragnienie w gorące dni, a dzięki mlecznej konsystencji ugasi pragnienie głodu. Można pić i jeść jednocześnie.

Zapraszamy do składania zamówień na adres email: biuro@dylex.com.pl

Więcej informacji udzielimy także pod numerem telefonu +48 91 577 03 21. Służymy Państwu niezbędną wiedzą o wszystkich naszych koncentratach lodów w proszku.

Polecamy.

«powrót